Informator miechowski
inne:  Galeria Małopolski Szlak Bożogrobców Gazeta
Sobota, 8 sierpnia
imieniny:
Izy, Rajmunda, Seweryna
ul. Warszawska w Miechowie. akwarela
Publikacje
13 sierpnia 2014
Okładka płyty z utworami wykonywanymi na lutni przez Ireneusza Trybulca W najbliższy piątek 15 sierpnia o godz. 19.00 w Domu Pracy Twórczej Stefana Żechowskiego na miechowskim rynku, w ramach XV Międzynarodowego Pleneru Malarskiego „Barwy Małopolski” odbędzie się impreza towarzysząca – tzw. „Wieczór miechowski”.
Tematem będzie dyskografia lutnisty i gitarzysty - IRENEUSZA TRYBULCA (związanego obecnie z Ziemią Miechowską) oraz prowadzonego przez niego od lat zespołu muzyki dawnej „CAMERATA CRACOVIA”.
Zaprezentowana zostanie niedawno wydana przez firmę fonograficzną „Dux” i promowana przez RMF Classic solowa płyta lutniowa tego muzyka, a także najnowsza płyta zespołu „Camerata Cracovia” nagrana wspólnie z ukraińskim bandurzystą – Dmytro Hubjakiem. Można będzie obejrzeć fragmenty materiałów filmowych związanych z zespołem: archiwalny program telewizyjny pt. „Muzyką i słowem pisane – Camerata Cracovia” nakręcony przez TVP na Wawelu, oraz teledysk towarzyszący płycie „Jan Kochanowski – poezja i muzyka” z udziałem Anny Dymnej, Jerzego Treli, Jana Korwin-Kochanowskiego i Ireneusza Trybulca, zrealizowany na zamku w Niepołomicach. Projekcję dopełni pokaz zdjęć zespołu.
Będzie też niespodzianka – demo nagrane wspólnie z bardzo znanym polskim wokalistą popowym, wykonującym z zespołem „Camerata Cracovia” pieśni staropolskie z XVII wieku.
backpowrót by Włodzimierz Barczyński
Temat oraz komentarz
Autor oraz opcje
more Dodaj nowy komentarz Nie ponosimy odpowiedzialności, za treść wiadomości umieszczanych przez użytkowników.
2000-2002© Copyright by Studio Reklamy s.c. » o serwisie | » o autorach | » licencja serwisu | » reklama u nas